Hisarlar Group

ÜRETMEK SANATTIR

Kaliteli ürünleri ancak kaliteli insanlar üretebilirler. Kalitenin gem olmaz yükselişine ayak uydurmak istiyor isek, kaliteli insanlar ile çalışmalı veya kaliteli insan olma eğilimindeki insanları eğiterek bu saflarda yerini almasını sağlamalıyız. Bu konuda üzerine düşeni herkes yapmalıdır. Aksi halde ülkemizde ve firmamızda kaliteli mal üretmekten bahsedemeyiz.

FAZLI TÜRKER

HİSARLAR GRUP Yönetim Kurulu Başkanı

Hisarlar için öz sermayenin tanımı, maddi bir anlamın ötesinde azim, cesaret ve hayal gücü gibi değerlerden vazgeçmeden, belirlenen vizyon doğrultusunda kararlılıkla ilerlemektir. Büyüklerimizden öğrendiğimiz bu değerlere sahip çıkarak onların bilgi birikimi ve imalattaki tecrübemiz ile bu sermaye daha anlamlı olmuş ve bugünlere gelmemizin en önemli müsebbibi olmuştur. Dolayısı ile maddi olarak güçlü bir işletme sermayesini yıllarca çalışarak kazandığını yine firmaya yatırım yaparak sağlayan bir firma olduk.

1973 yılında küçük bir kaporta tamirat atölyesi ile iş hayatına başlayan firmamız bugün ana sanayi tedarikçisinden, metal komponent imalatı yapan, tarım aletleri imalatından spor aletlerine, Türkiye' de ilk 4x4 hafif arazi aracı TURKAR ' a kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren 4 firması bulunan bir grup haline gelmiştir. 2013 hedefini "Türkiye' nin ilk 250 büyük firması arasında yer almak olarak belirleyen" firmamız Türkiye' de ve dünyada önemli bir konuma sahiptir. Dünyaca ünlü firmaların onaylı tedarikçisi konumunda olan Hisarlar, 45.000m2 kapalı alanı ile Türkiye için önemli firmalardan biridir.

Hisarlar A.Ş, Hisbim Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş. , Hiscar Otomotiv Endüstrisi A.Ş ve Hisarlar İthalat İhracat A.Ş olarak faaliyetini sürdüren grubumuzda Hisarlar A.Ş olarak ana sanayi tedarikçisi ve tarım sektöründe faaliyet gösteren bölümümüz ile de nihai müşteriye ulaşmaktadır. Dünyanın en büyük lokomotif ve jet imalatçısı bir firmanın onaylı tedarikçisi olan Hisarlar A.Ş, Ekskavatör şaseleri ve taşıyıcıları, iş makinaları şaseleri, otobüs şaseleri, traktör emniyet kabinleri, toprak işleme makinaları gibi birçok farklı ürünü portföyünde bulundurmaktadır. Hisbim A.Ş MRP ve ERP yazılımlarının yanında yazılım ve donanım çözümleri sunan firmamızdır. Hisarlar ithalat İhracat A.Ş. grup firmaları ihracat ve ithalatlarını, sektör analizlerini, piyasa araştırmaları yapan firmamızdır. Hiscar Otomotiv Endüstrisi A.Ş. ise Türkiye' de ilk defa 4x4 hafif arazi aracı TURKAR' ın üretimini yapan firmamızdır.

www.hisarlar.com.tr