Garanti & Servis Ağı

GARANTİ & SERVİS AĞI

TURKAR 4x4 araçlarımıza TSE 12047 yeterlilik belgesine sahip uzman ve deneyimli kadrolarıyla uzun yıllar sektörde öncülük yapan köklü firmalar,yapılan araştırma ve değerlendirmeler sonucunda yetkili servisimiz olabilmektedirler.

Yetkili servislerimizin çalışma alanlarınızda verecekleri servis hizmetleriyle sizlerin kesintisiz olarak araçlarımızdan yararlanabilmeniz ve çalışma verimliliğinizi arttırabilmeniz hedeflenmiştir.

TURKAR 4x4 arazi araçlarımızdan uzun yıllar tam performans almak için periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanız gerekmektedir. Araçlarımızın bakım periyotları 10.000 km yada 6 ay şeklinde düzenlenmiştir.

Araçlarımızın mekanik ve elektrik aksamı 2 yıl yada 50.000 km fabrika garantisi altındadır.

TURKAR 4x4 araçlarını oluşturan parçaların %85 i yerli üretim olduğundan yedek parça fiyatlarının uygunluğu sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Sık Sorulanlar


 • Turkar çift kabin model üretecek mi?

  Çift kabin ve eoro5 motor uygulamasına yönelik Ar-Ge çalışmalarımız yoğun şekilde devam etmektedir. 2014 yılı içerisinde euro5 motor uygulaması yapılmış yeni modellerimiz, yeni tasarım araçlarımız ve çift kabin opsiyonlu Turkar araçlarımız ürün portföyünde yer alacaktır.

 • Yerli bir motor kullanımı düşünülüyor mu?

  Euro5 motor uygulama çalışmalarımız devam etmektedir. 2014 yılı içerisinde Turkar motor değişikliği yaparak Euro5 motorlu yeni araçlarını sizlerin hizmetine sunacaktır.

 • Şehir içi kullanım amaçlı 4x2 model üretilecek mi?

  Turkar 4X4 arazi aracını üretim hedefimiz, Türkiye’de ve Türkiye’yi çevreleyen bölgede hakim, yenilikçi ve lider bir 4x4 offroad araç üreticisi olmaktır. TURKAR’ı tasarlamak ve üretmek için karar aldığımızda; yegane hayalimiz, coğrafi engellerin ve zorlu iklim koşullarının hakim olduğu yurdumuzun her köşesindeki insanlarımıza ve onlara hizmet sunacak kamu ve özel sektör çalışanlarına her daim güvenle kullanabilecekleri güçlü ve engel tanımaz bir ulaşım aracı sunmaktır. Bu perspektif çerçevesinde 4X4 arazi aracı üretimimiz ana ürün grubunu oluşturmaktadır.

 • Turkar araçları ne zaman satılmaya başlandı?

  Eskişehir’de konuşlu Hisarlar Grup’a bağlı Hiscar Otomotiv Endüstrisi San.ve Tic. A.Ş. olarak Aralık 2006 tarihi itibariyle AR-GE çalışmalarına başladığımız “TURKAR 4x4 ARAZİ ARACI”nı Tasarım ve Üretim Projemizin seri üretimine 2011 itibari ile başlamış bulunmaktayız. 2011 yılı itibari ile tüm satış ve servis birimlerimiz oluşturulmuş olarak satışlarımız devan etmektedir.

 • %100 yerli üretim midir?

  Tamamıyla özgün tasarım altında gerçekleştirdiğimiz bu projede; yabancı danışman, lisans anlaşması ve yabancı ortak asla söz konusu olmamıştır. Bu nedenle aracımıza Türk’ün markası “TURKAR” adını vermiş bulunmaktayız.”TURKAR”; TÜRK ARabası sözcüklerinden stilize edilmiş kısaltma bir isimdir.

 • Kaç model aracınız mevcuttur?

  Araçlarımızı üç farklı model altında üretmekteyiz.SX4-12V,SX4-6V ve DX4-12V.Bu model tanımlamalarında S-Sabit dört çekeri,12V-hızlı ve yavaş modlara dayalı 12 Vitesi,6V-6 Vitesi,D-ise 4x4-4x2 Değişken Çekiş Sistemi’ni ifade etmektedir.12 Vitesli araçlar şanzıman ve diferansiyel kilit sistemleri de dahil en üst teknolojik donanımlara sahip bulunmaktadır. 6 Vitesli araçlar ise daha basit ve kullanımında üst düzey teknolojiye ihtiyaç göstermeyen araçlardır

 • Araçların istihap haddi nedir?

  Turkar 4X4 arazi araçları, 1 kullanıcı ve 2 yolcu taşımaya müsait olarak, toplam 3 kişinin rahatlıkla yolculuk edeceği standartta üretilmektedir. N2G kategorisindeki araçlarımızın ise azami yüklü ağırlığı 6000 Kg’dır.

 • Üst yapı uygulamalarına yaklaşımınız nedir?

  Araçlarımız konsept araç olma niteliği nedeniyle;ambulans,itfaiye aracı,arama-kurtarma aracı,kar küreme ve tuz serpme aracı,teleskopik vinç ve cadde/sokak süpürme aracı,akaryakıt ve su tankeri,sabit ve damperli kasa gibi farklı üst yapılarına dönüştürülebilecek şasi elastikiyeti ve mukavemeti altında üretilmiştir. Turkar araçlarının, 2011 yılı itibari ile başlanan satışları çerçevesinde yaklaşık müşterinin isteği doğrultusunda 55 farklı üst yapı uygulaması yapılmıştır.